Poprzedni mecz

Strzelcy Żyrzyniaka

A-Klasa 2018/2019

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Kamil Wawer ŻYRZ 8
- Karol Mikos ŻYRZ 8
3 Mateusz Sułek ŻYRZ 4
4 Kamil 'Kapuch' Kapusta ŻYRZ 3
5 Damian Goluch ŻYRZ 2

Reklama

Licznik odwiedzin

4993088
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
204
339
3301
4987129
7117
51328
4993088

Twoje IP: 34.230.84.215
Godzina: 2019-04-20 16:20:00
Zapowiedź meczu: Hetman Gołąb - KS Drzewce | A-Klasa 2018/2019

 
Hetman Gołąb vs KS Drzewce

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia : niedziela, 21. kwiecień 2019
Godzina rozpoczęcia : 16:00 h
 

Porównanie bezpośrednie

Hetman Gołąb Statystyki KS Drzewce
36,26% Szansa 63,75%
5 Aktualna pozycja 2
16 Mecze 16
8/2/6 Z/R/P (Total) 14/0/2
4/1/3 Z/R/P(Dom) 7/0/1
4/1/3 Z/R/P(Wyjazd) 7/0/1
26 Punkty 42
43 : 35 Bramki 69 : 24
8 Różnica 45
Hetman Gołąb - Wawel Wąwolnica 5:1 Najwyższa wygrana - Dom KS Drzewce - KS Ciecierzyn 7:0
Hetman Gołąb - Garbarnia Kurów 0:4 Najwyższa przegrana - Dom KS Drzewce - Garbarnia Kurów 0:3
Wodniak Piotrawin - Hetman Gołąb 0:5 Najwyższa wygrana - Wyjazd Orły Kazimierz - KS Drzewce 2:8
KS Drzewce - Hetman Gołąb 7:1 Najwyższa przegrana - Wyjazd Żyrzyniak Żyrzyn - KS Drzewce 3:2


Historia rozegranych meczów

A-Klasa 2015/2016
10 niedziela, 18 październik 2015 18:00 KS Drzewce - Hetman Gołąb 1 - 1
23 niedziela, 29 maj 2016 17:00 Hetman Gołąb - KS Drzewce 4 - 1
A-Klasa 2016/2017
8 niedziela, 09 październik 2016 16:00 Hetman Gołąb - KS Drzewce 0 - 0
21 sobota, 06 maj 2017 16:00 KS Drzewce - Hetman Gołąb 3 - 2
A-Klasa 2017/2018
9 niedziela, 15 październik 2017 16:00 KS Drzewce - Hetman Gołąb 4 - 2
22 sobota, 12 maj 2018 16:00 Hetman Gołąb - KS Drzewce 2 - 1
A-Klasa 2018/2019
4 niedziela, 09 wrzesień 2018 16:00 KS Drzewce - Hetman Gołąb 7 - 1

Następny mecz

Tabela

A-Klasa 2018/2019

# Zespół M PKT
1 Garbarnia Kurów 16 43
2 KS Drzewce 16 42
3 KS Amator Leopoldów 16 31
4 Gabaryty Dęblin 16 27
5 Hetman Gołąb 16 26
6 Żyrzyniak Żyrzyn 16 25
7 Wawel Wąwolnica 16 22
8 Wilki Wilków 16 22
9 KS Góra Puławska 16 17
10 Błękitni Dys 16 16
11 KS Ciecierzyn 16 16
12 GLKS Michów 16 15
13 Wodniak Piotrawin 16 10
14 Orły Kazimierz 16 8

Następna kolejka

ShoutBox